Aż cztery duże imprezy na Bródnie w pierwszy weekend czerwca!!!

Noc Bibliotek, Motoserce, XXIII Igrzyska Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, Festiwal „Artystyczny Targówek”… Szykuje się weekend pełen wrażeń!

Noc Bibliotek

Zobacz program Nocy Bibliotek na Bródnie i Targówku Mieszkaniowym

XXIII Igrzyska Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej

3 czerwca na stadionie OSiR Targówek przy ul Łabiszyńskiej 20 już po raz 23. odbędą się Igrzyska Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej.
Co roku na to święto sportu przybywa około 300 młodych uczestników z całej Warszawy oraz okolic, by pomimo swojej niepełnosprawności walczyć o tytuł mistrza. Gorąco zachęcamy do kibicowania tym wspaniałym sportowcom!

Zobacz również nasze artykuły:

Niepełnosprawni – nie są kalekami, lecz karatekami?

Niewidzialna wystawa: utrać wzrok na godzinę, odwiedź świat niewidomych

Motoserce

3 czerwca w Parku Bródnowskim odbędzie się finał 9. edycji ogólnopolskiej akcji „Motoserce – krew darem życia!”. Głównym celem wydarzenia jest zbiórka krwi (w godz. 10.00-16.00, wśród krwiodawców odbędzie się losowanie nagród, a nagrodą główną jest skuter). Poza tym podczas „Motoserca” prowadzone są szkolenia z bezpiecznej jazdy na drogach oraz udzielania pierwszej pomocy medycznej.

Podczas ośmiu edycji akcji Motoserce udało się zebrać łącznie ponad 25 000 litrów krwi!

W tym roku na scenie w Parku Bródnowskim zagrają Brathanki (godz. 15:30) oraz Czarno-Czarni (17:30). Ponadto przewidziano paradę motocyklową ulicami naszej dzielnicy, występy zespołów dziecięcych i młodzieżowych, pokazy ratownictwa medycznego (w tym motocyklowych ratowników medycznych), pokazy straży pożarnej, pokazy edukacyjne bezpiecznej jazdy, znakowanie przez Policję rowerów, wystawy i prezentacje motocykli (w tym jazdy próbne), pokazy ekwilibrystyki motocyklowej i pokaz akrobacji rowerowych.

Dla najmłodszych uczestników przewidziano konkursy z nagrodami oraz zabawę na trampolinach, zjeżdżalniach, ściance wspinaczkowej, a także pokazy sztuk walki.

9. Festiwal Dzieci i Młodzieży „Artystyczny Targówek”

4 czerwca już po raz dziewiąty przekonamy się, że na Targówku mieszkają bardzo zdolne dzieci i nastolatki. Na scenie rozbłysną talenty wokalne, taneczne, aktorskie, sportowe uczniów dzielnicowych szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, wychowanków przedszkoli, a także uczestników zajęć w Domu Kultury „Zacisze” (organizator wydarzenia) oraz w innych miejscach prowadzących różnorodne zajęcia kulturalne i sportowe.

W ciągu jednego dnia na scenie wystąpi kilkaset osób – młode gwiazdy, które płoną entuzjazmem i olśnią widownię talentem.

Zobacz program festiwalu

Reklamy

Posted on 01/06/2017, in Zapowiedzi. Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: