Wytwórnia Uśmiechu. Chcesz dostać Kartę Uśmiechu?

– Bądźcie czujni i stale się uśmiechajcie, a na pewno zostaniecie nagrodzeni! – zachęcają organizatorzy kampanii społecznej „Wytwórnia Uśmiechu”. W Warszawie rozpoczęło się rozdawanie Kart Uśmiechu. 

Prognozujemy pogodę dla stolicy na najbliższe dni, tygodnie, miesiące… Nadciąga wyjątkowy wyż, który wywoła silne porywy uśmiechu. Gwarantowana słoneczna pogoda ducha!

Rozpromienianie codzienności będziemy zawdzięczać 6-osobowej grupie licealistów, którzy – w ramach Stypendium Fundacji Polska „Zorganizuj projekt społeczny. Choćby Dla Własnej Przyszłości”  (chdwp.pl)  – chcą „rozprzestrzeniać uśmiech i pokazać, jak wielkie ma znaczenie w życiu społecznym”. Proste, prawda? Jeśli też tak uważasz, uśmiechnij się 😉 Już? A teraz dołącz do akcji zarażania uśmiechem rodziny, przyjaciół, znajomych  i nieznajomych.

Zobacz również: Pierwszy artykuł o Wesołym Kierowcy – bohaterze Warszawy

Inicjatywa od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem. W błyskawicznym tempie zdobyła tysiąc „polubień” na Facebooku.

Karta Uśmiechu

– Karty uśmiechu to świetny sposób na rozpoczęcie nowych przyjaźni, poderwanie uśmiechniętej dziewczyny czy też rozweselenie znajomych – mówi Maciek Nowaczyk, uczeń I klasy LO im. Jana III Sobieskiego. A Karolina Kochlewska (kierownik projektu) dodaje: – W szkole, na zajęciach dodatkowych, warsztatach otaczam się uśmiechniętymi osobami, daje mi to dużo energii. Chciałabym ją czerpać od każdego – zwłaszcza uśmiechniętego nieznajomego na ulicy. Jestem pewna, że niedługo tak będzie!

Gorąco zachęcamy do śledzenia profilu Wytwórni Uśmiechu na Facebooku.

Reklamy

Posted on 17/03/2014, in Skądinąd and tagged , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: