Starówka – czy uda się zapalić choinkę 7 grudnia 2013 r.? Elfy, Mikołaj, mieszkańcy Warszawy – kto znajdzie iskrę na Placu Zamkowym?

Świąteczna iluminacja już po raz piąty rozświetli Stare Miasto, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Plac Trzech Krzyży, Plac Grzybowski i kilka innych miejsc. Choinka na Placu Zamkowym zalśni ok. godz. 17:00. 

Aktualizacja: zobacz film z zapalenia choinki

Polecamy:

Magia migania: kliknij i zobacz przeboje Adele, 30 Seconds To Mars, The Beatles, Queen, Beyonce, Lany Del Rey w amerykańskim języku migowym ASL.

Czy umiesz słuchać oczami? Wbij wzrok w usta Barbary Kurdej-Szatan (aktorka, gwiazda reklam Play), Wesołego Kierowcy, Łukasza Zagrobelnego, Anety Figiel i…

Obok choinki zagości fabryka prezentów, w której pracować będą elfy i pomocnicy Mikołaja. Razem z mieszkańcami Warszawy i turystami będą czekać na przylot św. Mikołaja z Laponii. Nie zabraknie kolęd, świątecznych piosenek i niespodzianek.

W tym roku jednak zapalenie choinki stoi pod znakiem zapytania… Żeby tradycji stało się zadość, trzeba będzie odnaleźć magiczną iskierkę rozpalającą drzewko! Gdzie się zapodziała? Kto ją odnajdzie? Przyjdźcie i dołączcie do radosnych poszukiwań!

Na zakończenie imprezy z placu Zamkowego przez Krakowskie Przedmieście, aż do ronda de Gaulle’a Mikołaj z Laponii przejedzie w barwnej paradzie ze swoimi pomocnikami. Wszyscy chętni mogą się dołączyć i celebrować nastanie świątecznego czasu w Warszawie.

Reklamy

Posted on 28/11/2013, in Zapowiedzi. Bookmark the permalink. 1 komentarz.

  1. Andrzej i Iwona

    Uda się rozśfietlić choinkę na placu zamkowym i będzie ładnie wyglądało

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: